Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 7 place | 10 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Соло Open Class | 4 place | 8 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Дуэт/пара Open Class | 4 place | 5 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Малая группа Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Импровизация Юниоры Соло Open Class | 18 place | 23 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Tabla Юниоры Соло Open Class | 9 place | 15 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Tabla Junior Solo Open Class | 13 place | 17 dancers | 2 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Василий Иванов, 3 - Лариса Янина, 4 - Юсри Эль Хефни, 5 - Осама Султан |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 13 place | 14 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Лариса Янина, 6 - Татьяна Чернявская |
Oriental / Belly Dance Юниоры Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Соло Open Class | 8 place | 8 dancers | 1 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Василий Иванов, 3 - Лариса Янина, 4 - Юсри Эль Хефни, 5 - Осама Султан |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Дуэт/пара Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Василий Иванов, 3 - Лариса Янина, 4 - Юсри Эль Хефни, 5 - Осама Султан |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Юниоры Соло Вторая лига | 8 place | 12 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Чернявская Татьяна, 5 - Сенчихина Евгения, 6 - Куриленко Анна, 7 - Мироненко Юлия |
Oriental Dance All ages Смешанный формейшн Вторая лига | 1 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Чернявская Татьяна, 4 - Сенчихина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Мироненко Юлия, 7 - Дроздович Ирина |
Oriental Folk Dance All ages Смешанный формейшн Вторая лига | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Чернявская Татьяна, 4 - Сенчихина Евгения, 5 - Куриленко Анна, 6 - Мироненко Юлия, 7 - Дроздович Ирина |
Импровизация - Табла Юниоры Соло Вторая лига | 4 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Чернявская Татьяна, 5 - Сенчихина Евгения, 6 - Куриленко Анна, 7 - Мироненко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Belly Dance / Oriental Юниоры Соло Первая лига | 17 place | 37 dancers | 2 points | 1 - Наталья Антипова (Латифа), 2 - Delanna, 3 - Хале Адхами, 4 - Мироненко Лилия, 5 - Киселев Алексей |
Belly Dance / Oriental Юниоры Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Наталья Антипова (Латифа), 2 - Маргарита Дарьина, 3 - Delanna, 4 - Хале Адхами, 5 - Фетисова Виктория, 6 - Чернявская Татьяна, 7 - Осама Мими Фараг |
Oriental Folk Dance Юниоры Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Наталья Антипова (Латифа), 2 - Маргарита Дарьина, 3 - Delanna, 4 - Хале Адхами, 5 - Мироненко Лилия, 6 - Фетисова Виктория, 7 - Осама Мими Фараг |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 19 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Logvina Evgenia, 2 - Fetisova Viktoria, 3 - Stepanova Tatsiana, 4 - Rozalia Walocha, 5 - Ahmed Said |
Импровизация Юниоры Соло Open Class | 19 place | 37 dancers | 1 points | 1 - Logvina Evgenia, 2 - Fetisova Viktoria, 3 - Stepanova Tatsiana, 4 - Rozalia Walocha, 5 - Ahmed Said |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Соло Первая лига | 22 place | 23 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Дроздович Ирина, 4 - Молчан Виталий, 5 - Немираская Виктория, 6 - Цыбульская Анна, 7 - Коликова Тамара |